Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 TV Yacht Klub

     Zapraszamy na podsumowanie sezonu. W najbliższych programach skupimy się przede wszystkim na najbardziej widowiskowej klasie śródlądowej - 730tkach. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie jachty pływające po polskich wodach śródlądowych. Właśnie w tej klasie możemy spotkać wielu wybitnych żeglarzy, zarówno młodego pokolenia jak i tych, którzy już nie walczą na arenie międzynarodowej. W tym roku na 730tkach pływali m.in. Karol Jabłoński, Roman Paschke, Robert Janecki.

 


     Zapraszamy na relację z Finału Pucharu Polski Jachtów Kabinowych, który odbył się w formie meczowej pomiędzy zwycięzcami z całego sezonu w różnych klasach. Prócz tego pokażemy także jak można zamienić służbowy wyjazd w ciekawą przygodę.

 


     W kolejnym odcinku programu Tv Yacht Klub przedstawimy Państwu propozycję spędzenia wolnego czasu. Będą to regaty organizowane na potrzeby tzw. wyjazdów pracowniczych. Zrelacjonujemy także przebieg finału Pucharu Polski Jachtów Kabinowych, który odbył się w Giżycku, na Niegocinie i miał dość zaskakujący finał. Następnie przeniesiemy się na drugą stronę miasta, gdzie rozegrano Mistrzostwa Polski katamaranów.

 


     Zaprezentujemy Państwu, tym razem, ostatnią część relacji z Żeglarskiego Pucharu Świata podczas Idea Gdynia Sailing Days. Opowiemy o zmaganiach w olimpijskiej klasie katamaranów - Tornado oraz o jachtach stworzonych specjalnie dla ludzi niepełnosprawnych, aby mogli na równych prawach, ścigać się w zawodach żeglarskich.

 


     Zapraszamy do obejrzenia zmagań klasy 470 podczas Pucharu Świata klas olimpijskich. Opowiemy także historię już całkiem popularnej łódki oraz pokażemy relację z olsztyńskiego Match Racingu, tym razem klasy 730.

 


     Zapraszamy do obejrzenia reportażu o powstaniu i sukcesach olimpijskiej klasy Finn. Bezpośrednim narratorem będzie sam Mateusz Kusznierewicz. Prócz tego pokażemy także regaty o Puchar premiera RP oraz zmagania skuterów wodnych podczas Mistrzostw Europy.

 


     To jedyny w Polsce cykliczny program, zajmujący się sportami wodnymi. W tym miesiącu m.in. relacja z regat o Puchar Premiera, zmagania skuterów wodnych podczas Mistrzostw Europy oraz Match Racing klasy 730.

 


     W kolejnym odcinku programu TV Yacht Klub zrelacjonujemy państwu Mistrzostwa Polski klasy 730, które rozgrywały się na Zatoce Gdańskiej podczas Idea Gdynia Sailing Days. Opowiemy również o udziale polskiego jachtu w Pucharze Ameryki, czyli o projekcie Polska 1, Karola Jabłońskiego. A z polskich Mazur przywieźliśmy dla wszystkich miłośników żeglarstwa specjalny materiał o Mistrzostwach Polski ,w znanej każdemu żeglarzowi, szkoleniowej klasie DZ. Zapraszamy.

 


     W kolejnym odcinku Tv Yacht Klubu zapraszamy na relację z największej imprezy sportowej, odbywającej się w naszym kraju - Pucharu Świata klas olimpijskich. W regatach, które odbyły się podczas Idea Gdynia Sailing Days, brali udział czołowi żeglarze świata. U nas wywiady z najlepszymi polskimi zawodnikami: Mateuszem Kusznierewiczem, Karolem Jabłońskim, Romanem Paschke oraz Przemkiem Miarczyńskim. Serdecznie zapraszamy.

 


Opis 3 odcinka TV Yacht Klub

 

Program będzie zawierać:

- Długodystansowe Mistrzostwa Polski klasy 730

- Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych

 

     W trzecim odcinku cyklu TV Yacht Klub będą mogli Państwo obejrzeć zmagania jachtów klasy 730 podczas Długodystansowych Mistrzostw Polski. Regaty te odbyły się na prawie 40 - kilometrowej trasie na Zalewie Zegrzyńskim. Poza spotkaniem z najlepszymi polskimi żeglarzami przygotowaliśmy też coś dla motorowodniaków. Będzie to dawka adrenaliny podczas Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Ta długo oczekiwana impreza odbyła się w Węgorzewie. Poza tym w naszym programie wiele innych atrakcji dla żeglarzy i nie tylko.

  


     TV Yacht Klub jest jedynym w polskiej telewizji cyklicznym programem zajmującym się sportami wodnymi. Głównym tematem jest jeden z najpopularniejszych w naszym kraju sportów - żeglarstwo. Poza tym pokazywać będziemy także sporty motorowodne i nurkowanie. Odwiedzamy z kamerą regaty Pucharu Polski Jachtów Kabinowych (z niezwykle efektowną klasę 730), regaty klas olimpijskich (z udziałem Mateusza Kusznierewicza), mistrzostwa Polski skuterów wodnych. Nie ograniczamy się do relacji z regat i wyścigów ale także promujemy aktywny wypoczynek nie tylko na polskich wodach ale także na całym świecie. Zabieramy widzów w rejs na Karaiby jednym z wielkich żaglowców -"Fryderykiem Chopinem", razem z kapitanem Krzysztofem Baranowskim. Pokazujemy miejsca na morzu Śródziemnym gdzie każdy żeglarz, za nieduże pieniądze może wyczarterować jacht. Prezentujemy nowe modele łodzi motorowych i żaglowych.

  


  

     Program TV Yacht Klub to nowy cykliczny program, który przedstawiać będzie wszelkie rodzaje sportów wodnych. Głównym tematem będzie żeglarstwo, ale prezentować będzie także sporty motorowodne, płetwonurkowanie, windsurfing, etc. Relacjonować będzie regaty żeglarskie, wyścigi motorowodne i wszelkie inne imprezy związane z wodą. Prezentować będzie nowe modele jachtów i innego sprzętu. W programie będziemy spotykać się z najwybitniejszymi polskimi żeglarzami, konstruktorami, ciekawymi ludźmi od lat na stałe związanymi z wodą.

  

  

  

  

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO