Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 MEN - Magazyn dla mężczyzn

    Tym razem zaproponujemy kameralny pensjonat jako idealne miejsce na spędzenie zimowego urlopu. A skoro mamy sezon karnawałowy - to nie zabraknie również propozycji ubrań dla panów, którzy mają zamiar wybrać się na eleganckie przyjęcie. Zapewne prawdziwą niespodzianką będzie także spotkanie z kierowcą wyścigowym - Tomaszem Wywiałem, który tym razem dla odmiany, nie będzie mówić o samochodach lecz o gotowaniu.

 


    W grudniowym "Menie" zaprezentujemy najnowszą męską kolekcję wieczorową z propozycji Karnawał 2002/2003. Podpowiemy miejsce, gdzie można aktywnie wypocząć nie wyjeżdżając z kraju. A także zaproponujemy, czym powinien pachnieć i jakim samochodem jeździć nowoczesny mężczyzna w roku 2003.

 


    W tym wydaniu programu zaprezentujemy kolekcję jesienno - zimową, zaprojektowaną specjalnie dla panów ceniących elegancję i wygodę. Natomiast podróżników zapraszamy do dworku Mikołaja Reja, mieszczącego się w Nagłowicach.

 


    Tym razem Men wybiera się w podróż do Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Miejsca trochę już zapomnianego, lecz nadal zaskakującego. Ciekawe, historyczne tereny i piękna przyroda być może skłonią któregoś z widzów do odwiedzenia tego regionu. W tym odcinku będziemy mieli także okazję obejrzenia nie eksploatowanej obecnie kopalni uranu w Kletnie, która od niedawna została udostępniona turystom oraz zapoznania się z jej ponad pięćsetletnią historią.

 


    W tym wydaniu programu "Men" zapraszamy na prezentację luksusowego auta z serii Mercedes klasy S. Przyjrzymy się nowej, jesiennej kolekcji odzieżowej, przeznaczonej specjalnie dla panów, chcących wyglądać w tym sezonie modnie i elegancko. Pokażemy także, jak w łatwy i oszczędny sposób dokonać ostatnich poprawek w remontowanym domu.

 


    W dzisiejszym programie "MEN" zaprezentujemy: budowę altanek, letnich i całorocznych domków z drzewa, ciekawy zajazd przy głównej trasie Katowice - Bialsko Biała, a także okulary słoneczne dla panów i trendy mody okularowej oraz letnia moda męska.

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO