Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Nasze życie, nasze zdrowie

    Tym razem porozmawiamy z naszymi gośćmi o profilaktyce. Łatwo zauważyć, że jest to temat bardzo szeroki i niestety zaniedbany przez społeczeństwo. Znane hasło "Zdążyć przed chorobą" na razie pozostaje nadal tylko hasłem. Według statystyk, do lekarza wybieramy się w momencie kiedy choroba jest już zaawansowana, a jakie są tego skutki, nietrudno zauważyć.

 


    W tym wydaniu programu poruszymy temat operacji plastycznych oraz chirurgii plastycznej jako ciekawej, ale trudnej dziedziny medycyny. Lekarze specjaliści opowiedzą o swojej pracy oraz o sposobach rekonstrukcji ciała i poprawiania urody.

 


    W tym odcinku opowiemy o objawach i rodzajach alergii. Znani lekarze, zajmujący się tym na co dzień pokażą w jaki sposób i kiedy powinno się przeprowadzać specjalistyczne testy, służące do wykluczenia alergii. Powiemy również, jak należy walczyć z alergia, ażeby nie przerodziła się w chorobę jaką jest astma.

 


    Tematem kolejnego odcinka "Nasze życie, nasze zdrowie" będą alergie. Specjaliści znani w kraju i w Europie w pierwszym z odcinków opowiedzą w przystępny i ciekawy sposób, co to są alergie. Natomiast w następnym - już za tydzień, omówią szczegółowo typy alergii oraz sposoby ich leczenia. Żyjemy w epoce rozwoju wielu chorób cywilizacyjnych dlatego temat jest wyjątkowo aktualny. A sam problem alergii dotyczy już ponad połowy naszego społeczeństwa.

 


 

    Kolejny odcinek prowadzony przez redaktora Andrzeja Ziembę poświęcony będzie tematyce zdrowia noworodków i dzieci. Lekarze położnicy i pediatrzy w przystępny i ciekawy sposób opowiedzą telewidzom o prawidłowościach i zagrożeniach związanych z ciążą, porodem a następnie opieką nad noworodkiem i małym dzieckiem. Autor programu będzie rozmawiał także z matkami małych dzieci o profilaktyce i ochronie zdrowia ich pociech.

 

Emisja: środa godz. 9.30

 

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO