Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Auto Klub

    Na początek zapraszamy na relację z 61. wystawy IAA we Frankfurcie i kilka prezentacji premier sezonu. Między innymi pokażemy stylowego Citroena C6, luksusowe coupe ze stajni Jagura oraz miejski prototyp Mazdy Saso. Oprócz tego w programie porady, na co zwrócić uwagę przy kupnie używanego samochodu i kilka testów nowości na polskich drogach. Na deser proponujemy speedwayowe popisy.

 


    Na początek w Auto Klubie relacja z Mistrzostw Polski na trudnym kieleckim torze i zwycięstwo faworyta Macieja Stańca. Gościmy również na wyścigu Pucharu Świata Alfa Romeo w Arden, gdzie rozmawiamy m.in. z polskim teamem. Z kolei kierowca rajdowy Tomasz Czopik radzi jak jeździć Mitsubishi Lancer Evo VIII. Opowiada także o kilku nowościach tego modelu. W programie też kilka słów o zaciemnianiu szyb oraz o tuningowych ofertach w salonach Forda. Na koniec wizyta na krakowskiej prezentacji samochodów użytkowych z rodziny Fiata.

 


    To wydanie magazynu będzie smutniejsze niż planowaliśmy przed jego realizacją... Tragiczna śmierć jednego trzykrotnego mistrza kraju, była szokiem dla całego środowiska rajdowego jak i wszystkich, którzy znali Janusza Kuliga. W naszym programie przypomnamy sylwetkę tego wspaniałego sportowca, człowieka o wielkim sercu, pogodnego i życzliwego. O swoim koledze rajdowym opowiedzą jego byli rywale z torów, Leszek Kuzaj i Tomasz Czopik oraz najbliżsi Janusza. "Trudno mi coś więcej powiedzieć - mówił Leszek Kuzaj - bo chce mi się płakać... planował swoje starty w nadchodzącym sezonie, podczas którego miał testować nowe auto. Tragiczny wypadek przerwał jego sportowe marzenia i ambicje.."

 


    Kolejne wydanie programu Auto Klub ma typowo sportowy charakter. Wojtek Majewski relacjonuje przebieg poznańskich wyścigów samochodowych w tym, min.: wyścigu samochodów turystycznych, których zwycięzcą został należący do czołówki najlepszych polskich kierowców Adam Gładysz.

 


    W dzisiejszym magazynie Autoklub będą mieli Państwo okazje zobaczyć nowe europejskie oblicze Toyoty. Po raz kolejny powrócimy do Genewy, gdzie jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane tam samochody sportowe i prototypy nowych aut. Redakcja Autoklubu pomoże także Państwu w wyborze oleju silnikowego i w wiosennej toalecie samochodowej. Nie zapomnimy również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Ponadto zapraszamy do kolejnego spotkania z artystą za kółkiem. Miłego oglądania!

 


    W kolejnym odcinku magazynu Autoklub będą mieli Państwo okazje obejrzeć następną relacje z 73. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie a także zobaczyć prezentacje i testy nowej Toyoty Avensis, samochodu z tzw. wyższej półki. Autoklub przygotowuje się również do nowego sezonu Rajdowych Samochodowe Mistrzostwa Polski, przeprowadzając wywiady z czołowymi kierowcami. Dowiedzą się też Państwa jak kolejny artysta radzi sobie za kierownicą luksusowego samochodu. Zapraszamy do oglądania!

 


    Zapraszamy na podsumo-wanie sezonu sportów samochodowych 2002 oraz prezentację auta roku, czyli Renault Megane 2. Powiemy także o kondycji firmy Fiat Auto Poland u progu Nowego Roku.

 


     Wydanie programu w szerokiej mierze poświęcone zostało Salonowi Samochodowemu, który niedawno odbył się w Paryżu. Twórcy programu przygotowali także specjalne podsumowanie , dobiegającej już końca rywalizacji czołowych polskich kierowców wyścigowych i rajdowych tego sezonu.

 


    W tym wydaniu zaprezentu-jemy najekskluzywniejsze auto dostępne w polskich salonach - BMW z serii 7. Zaprosimy również na relację z Mistrzostw Polski w Wyścigach Górskich oraz reportaż z Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu.

 


    W kolejnym Auto Klubie m.in.: relacja z wyścigów w Niemczech (Polacy na Lansizringu), Rajd Wisły oraz rajdy ekstremalne na Mazurach z Oplem Zafirą. Przedstawimy państwu również samochody zdalnie sterowane, a prócz tego będziemy mieli okazję spojrzeć 75 lat wstecz i przyjrzeć się historii samochodów marki Volvo.

 


    W kolejnym wydaniu Auto Klubu zapraszamy na prawdziwą dawkę mocnych wrażeń, czyli relację z samochodowego rajdu rzeszowskiego. Następnie przejdziemy do porównania trzech aut z napędem na cztery koła: Suzuki, Toyoty i Mitschubischi oraz poruszymy sprawę bezpieczeństwa na drogach. To wszystko już w najbliższym Auto Klubie, tylko w TMT.

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO