Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Poznański Tydzień Mody

     Nie jest stwierdzeniem odkrywczym, że w ramach oszczędności zdecydowanie mniej wydajemy pieniędzy na szeroko rozumiany ubiór. Potwierdzają to liczne przeceny i promocje. Stan ten nie oznacza jednak, że przestaliśmy myśleć o tym, aby modnie i elegancko się ubierać. Przez cały czas szczególnie młodzież z uwagą śledzi to, co dzieje i zmienia się w modzie. Najlepszą do tego okazją jest Poznański Tydzień Mody.

 

     PTM to jedyne w Polsce targi skupiające kompleksowo wszystkie branże przemysłu lekkiego (włókienniczą, odzieżową, skórzano-obuwniczą). To szerokie forum biznesu, na którym prezentowane są najnowsze propozycje świata mody. Atrakcyjność prezentowanych wyrobów podkreślają, jak zawsze piękne modelki w całej serii licznych pokazów. Tak jak cały nasz kraj, tak i moda zmierza do Unii Europejskiej. To też Poznański Tydzień Mody rozpocznie się inauguracyjnym pokazem projektów autorstwa Grażyny Hasse, inspirowanych krajami Unii.

 

     Nowością będzie wydarzenie pod nazwą Forum Trendów. Przedsięwzięcie to ma na celu prezentację awangardowych koncepcji, kierunków oraz trendów, w których poruszają się młodzi, kreatywni projektanci, którzy już wkrótce będą decydować, jak wyglądać będzie nasz ubiór.

 

Poniedziałek 16/09/2002 godz. 20.30

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO