Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dzisiejsza Wielka Brytania

    W najnowszym odcinku "Dzisiejszej Wielkiej Brytanii" zobaczymy w jaki sposób jedna z brytyjskich szkół znalazła sposób, by dać upust dziecięcej wyobraźni, i stała się płótnem ich twórczości. Przyjrzymy się także dwóm miastom: Londynowi i Nowemu Yorkowi i zastanowimy się nad tym, czy rzeczywiście różnią się one tak bardzo od siebie.

 


    Czy kiedykolwiek jeździłeś na snowboardzie? A czy wiesz, że można to robić także na szkockich stokach? W tym odcinku "Dzisiejszej Wielkiej Brytanii" zobaczysz nie tylko, że to możliwe, ale poznasz także ludzi, którzy zajmują się tym profesjonalnie. Prócz tego młodzi mieszkańcy Londynu opowiedzą, o tym jak wyobrażają sobie miasto w przyszłości. A ponad to dowiemy się, jakie komplikacje mogą wyniknąć z nadmiernego unowocześniania naszych komputerów. Na koniec natomiast, zapraszamy na szczyptę oryginalnego irlandzkiego brzmienia.

 


    Dzisiejsza Wielka Brytania to seria programów poświęcona, jak sam tytuł mówi, Anglii, oraz ludziom bezpośrednio z nią związanym. Temat jest tak szeroki, że obejmuje kilka dziedzin jednocześnie, podzielonych na specjalne felietony tematyczne, opisujące najciekawsze wydarzenia kulturalne, naukowe oraz społeczne.

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO