Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 TMT w krainie bajki

     Tajemnice Szyfru Marabuta Perypetie dwóch detektywów i ich przyjaciół prześladowanych przez groźnego przestępcę - Kameleona Super. Pewnego dnia reżyser filmowy Gluś zostaje porwany. Śledztwo wszczęte przez dwójkę słynnych detektywów - psa Kajetana Chrumpsa i kota Makawitego, długo nie daje żadnych rezultatów. Aż do chwili, gdy sam zaginiony Gluś przyprowadza Tarapata z dziećmi, który popadł w jeszcze większe tarapaty niż sam uprowadzony filmowiec. Ale to tylko początek kłopotów. W dodatku wszyscy są mniej klub bardziej podejrzani.

Piątek, 24 grudnia, 7.30

 


     Zabawny film animowany o przygodach porcelanowego słonia, który urósł i ożył pod wpływem witamin, dawanych mu przez małego chłopczyka. Cierpiący z powodu niskiego wzrostu Pinio zaprzyjaźnia się ze znalezionym porcelanowym słoniem. Karmi go dużymi porcjami witamin, których sam nie chce łykać. Figurka przybiera rozmiary prawdziwego słonia. Słoń nazwany Dominikiem, budzi powszechną sensację. MA tez niesłychana zdolność przeżywania kolejnych, coraz zabawniejszych przygód.

Piątek, 24 grudnia, 10.30

Niedziela, 26 grudnia, 7.30

 


     Rycerzyk Czerwonego Serduszka Animowana baśń dla dzieci o przygodach rycerza Czerwonego Serduszka. Mały bohater znajdzie się w nie lada opałach. Będzie musiał odeprzeć atak podstępnego króla Pik, ukarać zdradę króla Trefl, odzyskać koronę króla Kier, a przede wszystkim ocalić królewnę Kier. NA szczęście, jak to w bajkach bywa, wszystko skończy się bardzo, bardzo dobrze. Dodatkową atrakcją baśń jest specjalna narracja Jacka Janczarskiego.

Piątek, 31 grudnia, 7.30

 


     Tajemnica Wiklinowej Zatoki - Wesoła opowieść o przygodach małego piżmaka Serafina. Zwierzak opuszcza rodzinny dom i rozpoczyna samodzielne życie nad brzegiem rzeki w Wiklinowej Zatoce. Spotyka wielu nowych przyjaciół i uczy się wielu nowych rzeczy. Przekonuje się nawet, że wiele rad jego rodziców okazało się bardzo cennych.

Piątek, 31 grudnia, 10.30

 


 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO