Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ludzie Sukcesu

     Zapraszamy na kolejny odcinek programu Ludzie Sukcesu, w którym poznamy dwupokoleniową rodzinę Tomczaków, właścicieli jednego z nadmorskich hoteli. Ich historia choć nietypowa, może być przykładem pracowitości i determinacji w osiąganiu wyznaczonych zamiarów. Obecnie, prócz własnej działalności, Państwo Tomczakowie są organizatorami wielu imprez rozrywkowych oraz akcji harytatywnych. Na wywiad zaprasza Lidia Drabarek.

 


     Gościem kolejnego odcinka jest Janusz Kulik - aktor teatralny i filmowy. W programie opowiemy o jego drodze życiowej oraz karierze zawodowej. Najnowszym wydarzeniem w jego życiu zawodowym jest udział w oryginalnym, kultowym musicalu pt.: "Rocky Horror Show", Richarda Brien'a wyreżyserowanego przez niedawno zmarłego Marcela Kochańczyka. Premiera tego musicalu odbędzie się na początku kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej. W naszym programie pokażemy fragmenty przedstawienia, oraz zdjęcia z próby generalnej. Serdecznie zapraszamy!

 


     Kolejny odcinek "Ludzi sukcesu" to spotkanie z Danutą Rinn - znaną i lubianą gwiazdą polskiej estrady. Artystka opowie nam m.in.: o swoim życiu prywatnym, zawodowym oraz o najciekawszych rolach w kilku popularnych serialach.

 


     Zapraszamy na cykl spotkań z gwiazdami polskiej estrady. W tym tygodniu na ekranie gościć będziemy Michała Bajora, natomiast już w przyszłym tygodniu zapraszamy do obejrzenia programu, w którym wystąpi Danuta Rinn i opowie o swoim najnowszym wyzwaniu zawodowym, czyli filmie.

 


     Gościem kolejnego odcinka "Ludzi sukcesu" będzie Michał Bajor - człowiek o bardzo bogatym życiorysie, który swoje pierwsze sukcesy aktorskie odnosił już w przedszkolu. Aktor opowie nam o swoim życiu, pasjach, piosenkach i roli w "Quo Vadis".

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO