Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Trucker Music Television

     Jedyny program o pojazdach użytkowych i muzyce country. W każdym odcinku przedstawiamy test samochodu ciężarowego znanej marki. Prócz testów prezentujemy także felietony oraz pokazujemy szczegółowe relacje z imprez truckersko - countrowych.

 


     Muzyka country plus duże samochody - tę oryginalną kombinację zaprezentujemy w kolejnym wydaniu Trucker Music Television. Tym razem zaśpiewa dla nas Travis Tritt, przy którego muzyce, bliżej przyjrzymy się ciężarówce ze stajni Mercedesa. Serdecznie zapraszamy w piątek o godzinie 21.30.

 

 

 


     "Trucker Music Television" to jedyny w Polsce program o pojazdach użytkowych i o muzyce country. W niemal każdym odcinku przedstawiamy szczegółowy test pojazdu ciężarowego znanej marki. Oprócz testów w programie zamieszczamy felietony o tematyce dotyczącej transportu. Poruszamy problemy przewoźników i kierowców firm transportowych. Calość znajduje się w otoczeniu muzyki country, gdyż w naszym mniemaniu jest ona nieodłączna częścią wszystkiego co związane z ciężarówkami.

 

     Dotychczas pokazywaliśmy już pojazdy takich koncernów jak DaimlerChrysler (jego najnowsze Mercedesy - Atego, Actros i Axor), Scania, Renault, DAF oraz wiele innych. W programie znajdują się nie tylko testy naszej produkcji, ale również reportaże nagrane podczas prasowych pokazów możliwości nowych pojazdów. Ostatnio zostaliśmy zaproszeni przez firmę DAF na tor fabryczny, gdzie mogliśmy wypróbować najnowszą linię DAFów, co mieli okazje zobaczyć nasi widzowie. Muzykę country przedstawiamy najczęściej w postaci teledysków, ale zamieszczamy również szerokie relacje z imprez truckersko-countrowych, koncertów i bali. Oczywiście przeprowadzamy wywiady z zespołami, informujemy o nowościach płytowych i o ważnych wydarzeniach w branży.

 

     W programie, którego premierowy odcinek zostanie wyemitowany 14. lipca pokażemy "Teatr Wrażeń DAF-a". To emocjonujący, artystyczny film, który pokazuje jak powstają ciężarówki DAF. Ten film wywiera olbrzymie wrażenie na każdym, nawet na kimś kto nie interesuje się tymi wspaniałymi pojazdami. Oczywiście nie zabraknie muzyki country, która nierozerwalnie łączy się z przemierzaniem milionów kilometrów asfaltu przez kierowców trucków.

 


 

     "Trucker Music Television" to jedyny w Polsce program o pojazdach użytkowych i o muzyce country. W niemal każdym odcinku przedstawiamy szczegółowy test pojazdu ciężarowego znanej marki. Oprócz testów w programie zamieszczamy felietony o tematyce dotyczącej transportu. Poruszamy problemy przewoźników i kierowców firm transportowych. Całość znajduje się w otoczeniu muzyki country, gdyż w naszym mniemaniu jest ona nieodłączną częścią wszystkiego co związane z ciężarówkami.

 

     Dotychczas pokazywaliśmy już pojazdy takich koncernów jak DaimlerChrysler (jego najnowsze Mercedesy - Atego, Actros i Axor), Scania, Renault, DAF oraz wiele innych. W programie znajdują się nie tylko testy naszej produkcji, ale również reportaże nagrane podczas prasowych pokazów możliwości nowych pojazdów. Ostatnio zostaliśmy zaproszeni przez firmę DAF na tor fabryczny, gdzie mogliśmy wypróbować najnowszą linię DAFów, co mieli okazję zobaczyć nasi widzowie. Muzykę country przedstawiamy najczęściej w postaci teledysków, ale zamieszczamy również szerokie relacje z imprez truckersko-countrowych, koncertów i bali. Oczywiście przeprowadzamy wywiady z zespołami, informujemy o nowościach płytowych i o ważnych wydarzeniach w branży. Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w dwóch prestiżowych imprezach truckersko-countrowych, w Krakowie 23 czerwca i w Pyrzycach 29 czerwca. Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć w nich udziału, pokażemy w programie co się tam działo i jak się bawiono.

 


 

     Cykl programów o charakterze truckersko-muzycznym. To program dla ludzi, którzy interesują się motoryzacja i muzyką country. Prezentacje pojazdów użytkowych różnych koncernów, ich wyposażenia oraz najnowszych technologii. Jest to zarówno przedstawienie całej gamy pojazdów jak i szczegółowe omówienie ich modeli.

 

     Tematy ważne dla kierowców ciężarówek, przewoźników oraz wszystkich, którzy interesują się tą dziedziną. Nieodłącznie prezentacjom towarzyszy muzyka country. Oprócz teledysków wywiady z zespołami, nowości płytowe oraz informacje o imprezach branżowych, jak i relacje z tych imprez.

 

Emisja w Telewizji TMT
premiera w niedzielę o godz. 17.00,
powtórki - poniedziałek godz. 21.30,
środa godz. 14.30 i piątek godz. 21.30

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO