Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V6

 

 

    W magazynie na przełomie roku 2006 i 2007 prezentujemy samochody z najwyższej półki. Czyż dla fanów czterech kółek nie jest marzeniem by chociaż przez chwilę posiedzieć w Lamborgini lub Cadillacu, zasiąść za kierownicą Subaru lub małego Smarta? Entuzjaści motorów też znajdą coś dla siebie w Suzuki Moto Szkole. Przedsiębiorcom których potrzeby skupiają się na samochodach dostawczych zaprezentujemy nową Gazele.

20.01.2007r.


 

 

    W magazynie V6 wrócimy do targów samochodowych w Hannowerze i Paryżu. Zobaczymy co potrafią wyczyniać pasjonaci jazdy na motocyklach. Przedstawimy jak poprawnie montować na fotelu w aucie nakładkę samochodową by wygodnie i prawidłowo siedzieć i komfortowo podróżować. W magazynie przedstawimy nowego BOXTERA najnowsze dziecko Peugeota.

16.12.2006r.


 

 

    W kolejnym odcinku magazynu "V6" odwiedzimy jednego z dealerów Toyoty. Następnie przeniesiemy się do Katowic na Auto Moto Show, gdzie z pewnością nie zabraknie najnowszych modeli najpopularniejszych marek samochodowych, a na zakończenie informacje o montażu, cenach, rodzajach i kosztach serwisowania instalacji gazowych w samochodach osobowych i ciężarowych.

07.10.2006r.


    Program zaczynamy na równej drodze, ale za oknem pogoda płata figle. Jak przygotować się na zmienne warunki jazdy? O tych problemach powiemy w trakcie programu. W magazynie pokażemy m.in. premierowy model COLT CZ3W przeznaczony wyłącznie na rynek europejski, a także rasowego sportowca, którego nie można przegapić - Nissana 350 Z. W "V6" zastanowimy się także, co było hitem, a co było nieprzyjemną niespodzianką w salonach Toyoty w 2005 roku.

 


    U progu nowego sezonu nabieramy rozpędu. Na początek ruszamy do salonu Nissana, w którym czeka odświeżony, bardziej dynamiczny model X- Trial. Kolejny przystanek to prezentacja Hondy Accord Combi z nowymi możliwościami silnika typu diesel. Z naszym ekspertem porozmawiamy o sytuacji na rynku samochodów używanych po wejściu Polski do UE. Testujemy też kompaktowe BMW serii 3 oraz zastanawiamy się nad zaletami przeglądów w nowych stacjach obsługi. Na koniec krótki poradnik dotyczący kosmetyków samochodowych i w drogę... do następnego odcinka.

 


    Kolejne wydanie magazynu motoryzacyjnego V6 zaczynamy sportowo - od prezentacji najnowszego modelu Mitsubishi - Lancer Evolution VIII. W programie też sporo informacji o dieslach w samochodach małych i trochę większych oraz raport salonowy tym razem o nowościach Toyoty. W programie testujemy BMW 3 i oceniamy m.in. zmiany stylistyczne. Przedstawiamy też nową, "pikantną" markę Kia - Picanto. I jeszcze garść uwag na temat samochodowych drobiazgów, o których jednak warto pamiętać.

 


    Kolejne wydanie magazynu motoryzacyjnego V6 zaczynamy sportowo - od prezentacji najnowszego modelu Mitsubishi - Lancer Evolution VIII. W programie też sporo informacji o dieslach w samochodach małych i trochę większych oraz raport salonowy tym razem o nowościach Toyoty. W programie testujemy BMW 3 i oceniamy m.in. zmiany stylistyczne. Przedstawiamy też nową, "pikantną" markę Kia - Picanto. I jeszcze garść uwag na temat samochodowych drobiazgów, o których jednak warto pamiętać.

 


    W najnowszym odcinku magazynu motoryzacyjnego V6 test miejskiego samochodu Nissana oraz prezentacja Chryslera 300 M. Pokażemy szaleństwa kartingowe w Bielsku Białej - ekscytujące wyścigi na pojazdach które składają się z silnika i czterech kółek. A dla ostudzenia emocji porozmawiamy o bezpieczeństwie na drogach, podamy kilka praktycznych porad na jazdę po zaśnieżonych drogach. Zapraszamy!

 


    W V6 między innymi test Rovera 25, który przeprowadzi znany kierowca wyścigowy Maciej Stańco oraz prezentacja najnowszego Audi A8. Porozmawiamy także o bezpieczeństwie na polskich drogach i naprawach samochodów, które uległy wypadkom.

 


    Zapraszamy na drugą część podsumowania zakończonego już sezonu wyścigowego, w którym zobaczymy między innymi wywiady ze zwycięzcami. Będziemy również mogli przyjrzeć się testom Toyoty Corolla oraz zapoznać z najnowszą propozycją Peugeota.

 


    Zapraszamy do obejrzenia specjalnego świątecznego wydania programu V6. Wszyscy, którzy interesują się ekskluzywnymi samochodami na pewno się nie rozczarują. Zobaczymy prawdziwy mix przyjemności z luksusem.

 


    W programie V 6 zapraszamy na test Fiata Punto HGT. Podsumujemy również sezon wyścigowy i rajdowy oraz opowiemy o istotnym elemencie wyposażenia samochodu na zimę, czyli o oponach zimowych. Koniec roku to także wyjazdy na święta i sylwestra. Warto wtedy przypomnieć sobie kilka zasad bezpiecznej jazdy. Ułatwi nam to kierowca wyścigowy - Tomasz Wywiał, który poprowadzi szkołę bezpiecznej jazdy.

 


    Zapraszamy na test Fiata Stilo Abart oraz wywiad ze znanym kierowcą wyścigowym - Robertem Kubicą. Porównamy starą i nową wersję Nissana Almera, ze wskazaniem na różnice pomiędzy modelami. Pokażemy także zawody o Puchar Alfa Romeo na torze wyścigowym w Poznaniu oraz przedstawimy najbardziej popularne i najchętniej kupowane auta używane.

 


    Zapraszamy do obejrzenia reportażu z zakończenia sezonu wyścigów górskich w Siennej. W relacji z Salonu Samochodowego w Paryżu przyjrzymy się stoisku Forda, natomiast w specjalnym teście zobaczymy Fiata Punto HGT. Opowiemy także o wadach i zaletach nowej Toyoty Verso.

 


    W programie pokażemy najnowszego Nissana Primerę, którego prezentować będzie znany kierowca wyścigowy - Maciej Stańco. Pojawi się także Mercedes kl.A oraz ciężarówka z serii Renault. Nie zabraknie również ciekawostek z rajdów i wyścigów samochodowych.

 

 


    W tym wydaniu V6 jako pierwsi pokażemy nowego Nissana Primera hackback, którego prezentować będzie Maciej Stańco, znany kierowca wyścigowy. W programie pojawi się także Mercedes kl.A. Opowiemy również o ciężarówkach marki Renault oraz nowych hakach holowniczych. A prócz tego, jak zawsze, nie zabraknie relacji z rajdów i wyścigów.

 


    V6 zaprasza na test najnowszego modelu Nissana terenowego oraz wywiad z kierowcą rajdowy Tomaszem Wywiałem. Relacje z imprez tuningowej dla amatorów, oraz Pucharu Alfy Romeo na torze wyścigowym w Opolu dostarczą wielu wrażeń. Pamiętajcie V6 w TMT to prawdziwa jazda.

 


    W programie V6 między innymi: tunning samochodów, rajd amatorów na lotnisku w Rudnikach, test FIATA STILO, oraz najświeższe wydarzenia sportowe.

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO