Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Auto Plus TV

     Na początek prezentacja w egzotycznej scenerii. Jeep cherokee okazuje się niezastąpiony na afrykańskim safari. W programie także prezentacja Nissana mikry. Podobno model idealny dla kobiet, według nas idealnie sprawdza się w miejskich warunkach. Nasz reporter opowie także o możliwościach Volkswagena Caddy, a na koniec sportowy oddech - reportaż z 2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally.

 


     Wakacyjny czas najczęściej spędzamy podróżując. W najbliższym Auto Plus TV autorzy programu opowiedzą jakim środkiem transportu najwygodniej wybrać się w podróż, zaprezentują także najbardziej popularne, w tym sezonie samochody.

 


     Niebieskie światła ostrzegawcze, przenikliwe dźwięk syreny - no tak, pojazd uprzywilejowany na drodze! Jak się zachować? O tym dowiemy się czytając odpowiedni fragment Prawa o Ruchu Drogowym. Czy tak się zachowujemy - otóż nie zawsze. Często słuchamy głośniej muzyki i jeden z receptorów - czyli słuch mamy zajęty. A jeżeli już wiemy, że drogi ustąpić trzeba robimy to nieumiejętnie i - co ważne - często o wiele za wolno. Wśród pojazdów uprzywilejowanych ostatnio pojawiło się pojęcie nie do końca ujęte w przepisach. To kolumny pojazdów - na przykład Gości Pana Prezydenta lub Rządu RP. Zwróćmy uwagę właśnie na nie. Pojazdy otwierający i zamykający kolumnę mają szczególną rolę - chronić pojazdy z VIP-ami. Ich kierowcy mają zadanie do wypełnienia, a więc to nie oni "odpuszczają" w ruchu drogowym. Pojazdy te "swoje" ważą, więc małe z nimi spotkanie może być bolesne dla innych. Pamiętajmy o tym. W najbliższym wydaniu Auto Plus TV o samochodach służb specjalnych.

 


     Warunkiem koniecznym podziwiania motoryzacyjnych nowości nie jest już wizyta w Paryżu, Frankfurcie czy Genewie. Ostatnio wystarczyło wybrać się do centrum wystawowego na warszawskiej Woli. Przedstawimy efekty tej wizyty. Odpowiemy na pytanie - co to jest małe, żółte, znikające. Zaprezentujemy "ortodoxa" - czyli pojazd terenowy. Odrobina komfortu też będzie - wybierzemy się amerykańską limuzyną w krótką podróż. I jeszcze coś co bardzo lubimy - minivany.

 


     Przygotowanie samochodu do zimy jest rzeczą której nie można lekceważyć. Dlatego Auto Plus Tv postanowił przypomnieć o kilku ważnych rzeczach, jakie powinniśmy zrobić zanim usiądziemy za kierownicą: przede wszystkim oddać samochód do przeglądu. Następnie musimy pamiętać o zmianie opon na zimowe oraz sprawdzeniu świateł, by nigdy nas nie zawiodły w czasie jazdy.

 


     Brak samochodu jest dzisiaj sporym problemem dla wielu ludzi, którzy codziennie rano wychodzą do pracy i korzystają z zatłoczonej komunikacji miejskiej. Jednak sam wybór samochodu może także przysporzyć o ból głowy. Propozycji rynkowych jest wiele. Producenci, importerzy czy dealerzy prześcigają się wprost, oferując klientom coraz atrakcyjniejsze ceny, promocje czy gratisowe ubezpieczenia. W takim natłoku informacji łatwo jest się zgubić. Zaradzić takiej sytuacji może jedynie obiektywna i fachowa ocena pojazdów oraz ich prezentacja zgodnie z segmentem użytkowym.

 


     W tym programie pozostaniemy nadal w klimacie Paryża i Salonu Samochodowego. Pokażemy kolejne trzy nowe modele samochodów, które mają szansę stać się hitami najbliższego sezonu.

 


     Zapraszamy na kolejną relację z odbywającego się co pół roku Salonu Samochodowy, który w tym roku ma swoją siedzibę w Paryżu. Zobaczyć będziemy mogli takie samochody jak Renault Megane II, miniwana VW - Turan oraz nowego Seata Cordoba.

 


     Świat motoryzacyjny świętuje dwa razy w roku - na przełomie zimy i wiosny, oraz lata i jesieni. Pierwsza impreza odbywa się co roku w Genewie, druga - we Frankfurcie albo w Paryżu - zmiana co rok. W tym roku spotkanie wyznaczono w Paryżu. "Gwiazdami" będą między innymi Renault Megane II, groźny konkurent w tak zwanym segmencie Golfa, miniwan spod znaku VW- Turan oraz nowy Seat Cordoba. To jednak tylko przedsmak tego, co będzie można zobaczyć w najbliższych wydaniach Auto Plus Tv w relacjach z Salonu Samochodowego w Paryżu. Na koniec, wracając jeszcze do polskich korzeni, zabierzemy Państwa do słynnego miasta z "żelaźniakiem" w centrum. Do zobaczenia.

 

Emisja: Poniedziałek godz. 18.30

 


     W kolejnym odcinku Auto Plus Tv, poddamy obiektywnej ocenie nowe modele samochodów. Jednak prócz nowości motoryzacyjnych, będziemy mogli także przyjrzeć się tzw. pojazdom z duszą. Nie od dziś w końcu wiadomo, że stare samochody cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem i zyskują coraz szersze grono fanów. A ponadto poradzimy jak bezpiecznie jeździć oraz jak rozsądnie kupić używany samochód.

 

Emisja: Poniedziałek godz. 22.30

 


     W programie Auto PlusTV jak zawsze prezentacja najnowszych modeli samochodów oraz, co nieco, z historii motoryzacji, czyli prawdziwa gratka dla miłośników starych aut. Od września nowy konkurs oraz cykle, w których mówić będziemy m.in. o tym, jak bezpiecznie kupić używany samochód, oraz, wraz z pomocą funkcjonariusza ruchu drogowego doradzimy, jak unikać - legalnie, płacenia mandatów. To wszystko już w najbliższym wydaniu Auto Plus TV.

 


     W bieżącym AutoPlusTv (poniedziałek 26.08.2002 godz. 18.30) testować będziemy najnowszy model Hondy. Ponadto w programie stały punkt poświęcony historii motoryzacji, czyli prawdziwa gratka dla miłośników starych aut. Nie zabraknie także nowinek ze świata motoryzacji, poprzez prezentację cieszących się największą popularnością aktualnych marek.

 

 


     Załoga Auto Plus TV zaprasza do obejrzenia kolejnego programu z zupełnie nowej serii. Za pośrednictwem wszędobylskiej kamery odwiedzamy genewskie hale Palexpo, by zaprezentować motoryzacyjne nowości. Kolejna salonowa relacja z Genewy, a w niej propozycje na sezon 2002 mistrzów techniki i designu spod znaku DaimlerChrysler. Podpatrzymy, jak rozpoczynali sezon rycerze dwóch kółek oraz przekonamy się, jak w warunkach terenowych spisuje się Yamaha TW 125. Prezentacja Laguny, wrażenia z jazdy Renówką z segmentu D. Miłośników vanów zainteresuje z pewnością Mercedes Vaneo - auto plasowane między "klasą A" a modelem Vito, miłośników samochodów solidnych i jednocześnie nietypowych najnowsza historia Saaba.

 

Telewizja TMT zaprasza:
premiera: sobota, godz. 22.30,
powtórki: poniedziałek, godz. 18.30,
środa, godz. 21.30 
piątek, godz. 18.30

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO