Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Lato z TMT 2005

    Lato w TMT zaprasza do Żywca - perełka Beskidu z licznymi propozycjami dla turystów. Na początek zapraszamy na przejażdżki konne. Przy okazji podpatrzymy Jeździeckie Mistrzostwa Polski juniorów. Potem nie zabraknie regionalnej kuchni serwowanej w góralskiej Karczmie. A na koniec prowadzący pokażą nam co, warto zwiedzić w Żywcu i okolicach.

 


Rozpoczęliśmy Lato pełne niespodzianek.

 

    W pierwszym spotkaniu gościć będziemy na niesamowitej, bo rodzinnej imprezie inaugurującej sezon artystyczny w Jastrzębiej Górze. Na bulwarze nadmorskim w Gdyni znajduje się Klub "Contrast" w którym już po raz dwudziesty odbył się Festiwal Morski. Spotkamy się z Ryszardem Muzajem, legendą tego festiwalu. Już wkrótce odwiedzimy na Hel.


    Lato z TMT to: coroczna edycja programu realizowanego przez Telewizję TMT. W tym roku dla naszych telewidzów przygotowaliśmy zupełnie nowa formułę programu. Coś czego jeszcze nie było - rywalizacja dwóch regionów. Nasza kamera zawędruje na północ i na południe Polski po to tylko, by przyjrzeć się ciekawym imprezom tego lata. Codziennie porcja najbardziej gorących wiadomości, niecodziennych spotkań i zaskakujących rozmów.

 

Do tegorocznej letniej zabawy włączą się także widzowie, którzy co tydzień będą decydować, gdzie można się lepiej zabawić - nad morzem czy może w górach.

 

Lato z TMT od poniedziałku do piątku:
9.30, 14.30, 18.30, 22.00, 00.00, 00.30
Lato z TMT w weekend:
10.00, 14.00, 18.00, 21.30

 

archiwum Lata z TMT >>>


 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO