Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Festiwal Modelarstwa

    W dniach 25-26 listopada 2006 odbędzie się w Łodzi VI Ogólnopolski Festiwal Modelarstwa.

 

    Impreza ma na celu popularyzację tego hobby wśród szerszej publiczności. Pierwsza edycja imprezy zgromadziła w ciągu jednego dnia 15 tys. uczestników i stała się największą imprezą modelarską w naszym kraju. W ciągu pięciu poprzednich edycji festiwal odwiedziło łącznie ok. 140 tys. osób. Festiwal ma charakter rodzinny i integracyjny - wiek uczestników waha się od 10 do 60 lat. Proponujemy ciekawy, niebanalny sposób spędzenia wolnego czasu, który łączy rozrywkę z edukacją. Organizatorzy festiwalu jak zwykle zaplanowali bardzo wiele atrakcji, między innymi: wyścigi samochodów RC z cennymi nagrodami, kurs konstruowania latawców, pokazy modeli latających sterowanych radiem, warsztaty modelarskie dla najmłoszych, ogólnopolskie zawody samochodów RC i wiele innych.

 

Pozdrawiam: Paweł Gos

 

Biuro Organizacyjne Ogólnopolskiego Festiwalu Modelarstwa

 

92-302 Łódź, ul. Rokicińska 56
Tel. +48 42 673 99 99
Tel/fax +48 42 673 99 33
redaktor@modelarskie.pl

 


ARCHIWUM:


 

 

    Łódź stanie się "polską stolicą modelarstwa". Wszystkich, którzy chcieliby ciekawie spędzić listopadowy weekend, serdecznie zapraszamy do dobrej wspólnej zabawy!!! Telewizja TMT objęła patronat nad V Ogólnopolskim Festiwalem Modelarstwa. Impreza odbędzie się 26 i 27 listopada 2005 w Łodzi. Zaprezentują się przedstawiciele wszystkich, głównych nurtów tego hobby. Pierwsza edycja imprezy zgromadziła w ciągu jednego dnia 15 tys. uczestników i od tej pory stała się istotnym wydarzeniem w środowisku modelarskim i na festiwalowej mapie Łodzi. Poprzednie edycje zgromadziły już ponad 120 tys. gości z kraju i zagranicy.

 

    W ostatni weekend listopada w Hali Sportowej przy ul. Ks.I. Skorupki 21 zaprezentują się przedstawiciele wszystkich głównych nurtów tego hobby. Będzie można obejrzeć ofertę firm związanych z branżą modelarską, zobaczyć wyścigi samochodów zdalnie sterowanych (RC) i samemu spróbować jazdy po torze wyścigowym. Ponadto wystawcy zarówno indywidualni jak i zrzeszeni w klubach i organizacjach modelarskich zaprezentują modele kolejek, samolotów, śmigłowców, samochodów, latawców, żaglowców, okrętów, figurek, makiet i innych modeli. W trakcie Festiwalu odbędzie się konkurs modeli redukcyjnych, modelarze kartonowi z całej Polski przedstawią projekt grupowy Kampania Wrześniowa 1939r. Nie zabraknie też jak zwykle warsztatów modelarskich dla najmłodszych.

 

    Celem Festiwalu jest zaprezentowanie szerokiej publiczności dokonań polskiego modelarstwa - większości odmian i nowości w tej dziedzinie w formie widowiskowych pokazów, konkursów i zawodów, popularyzacja tego hobby, integracja środowiska modelarskiego, sportowe emocje, niezapomniane wrażenia i dobra zabawa wszystkich obecnych! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

    Festiwal będzie doskonałą okazją, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Patronat nad imprezą objęły lokalne i ogólnopolskie media, prasa, radio, telewizja, wydawnictwa ogólnopolskie, portale internetowe. Informacje o Festiwalu pojawią się na forach i grupach dyskusyjnych poświęconych modelarstwu, sposobom spędzania wolnego czasu, grom komputerowym, hobby, majsterkowaniu itp.

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej www.modelarskie.pl

 

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO