Imieniny: 
 
  

Menu

 
Strona główna
O telewizji TMT
Program TMT
Odbiór TMT
Archiwum TMT
TMT w prasie
Kontakt
 
 

Prezentacje TMT

 

  11/2006   

 
 

Polecamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatkowe

 
Księga Gości
 

Nasi partnerzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Rod Stewart

 

ROD STEWART
Greatest Hits Tour 2007


 

MJM MUSIC PL: informuje

    Na życzenie Fundacji Gdańskiej, MJM Music PL i Richard Ogden Management LTD podjęli rozmowy na temat przyjazdu do Polski Roda Stewarda. W efekcie artysta wystąpi 24 lipca tego roku na terenie Stoczni Gdańskiej w ramach cyklu "Przestrzeń Wolności".

 

 

    Podczas konferencji prasowej, która odbędzie się 23 lipca w Ratuszu Głównego Miasta na ul. Długiej w Gdańsku, Rod Steward.otrzyma Multiplatynową Płytę za sprzedaż w Polsce ponad 150.000 albumów z serii "The Great American Songbook". Płyty te, zwierające swingujące standardy muzyczne XX wieku, okazały się światowym sukcesem, rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 13 mln. egzemplarzy. Dzięki temu Rod przeżywa obecnie renesans swojej popularności, który nie ominął Polski.

    Koncert Roda Stewarta, który odbędzie się już 24 lipca br. na terenie Stoczni Gdańskiej będzie jedyną okazją aby posłuchać artysty na żywo w Polsce.

 

 

    Oto kilka szczegółów tego spektaklu. Scena ma 25 metrów wysokości i 45 metrów szerokości. Przed nią znajduje się 25-metrowy wybieg o wysokości zaledwie 1,2 metra, dzięki któremu widzowie z sektora O mieć będą artystę dosłownie na wyciągnięcie ręki. To prawdopodobnie stamtąd Rod wykopie do publiczności kilkadziesiąt piłek z logo "Solidarności". Pozostali fani będą mogli przyjrzeć mu się "z bliska" na ogromnym ekranie diodowym 30 na 10 metrów, jednym z największych, jakie widzieliśmy w Polsce. Przy produkcji koncertu od momentu przybycia ekipy technicznej Roda Stewarta będzie pracowało 300 osób. Całość materiałów wykorzystana do wszystkich konstrukcji będzie ważyła ponad 100 ton. Do świateł zostanie zużyta potężna ilość energii, którą wytworzy 15 agregatów prądotwórczych. Specjalny system linii opóźniającej dźwięk - zapewni komfortowy odbiór koncertu w każdym miejscu na placu. Całość materiałów wykorzystanych do budowy oprawy scenicznej ważyć będzie ponad sto ton, a długość kabli użytych do rozprowadzenia obrazów, światła i dźwięku przekroczy 20 kilometrów. Rodowi towarzyszyć będzie piętnastoosobowy zespół, złożony w dużej mierze z bardzo atrakcyjnych pań. Niewykluczone, że wśród nich na chwilę pojawi się także świeżopoślubiona małżonka Roda, Penny. Oczywiście nie jako muzyk, ale modelka prezentująca unowocześniony model szkockiego kiltu - bardzo mini. Rod obiecał, że zrobi wszystko, by przywieźć ją ze sobą do Gdańska, ale pewien problem stanowi 19-miesięczny potomek państwa Stewartów, który wymaga opieki mamy.

    Bilety na koncert w loży VIP sprzedały się w ciągu tygodnia, kończą się również bilety siedzące na trybunie, ale wciąż nabyć można bilety w sektorach stojących.

    Najwięksi fani gwiazdora znanego z niesamowitej osobowości scenicznej, uwielbiającego bezpośredni kontakt z publicznością podczas swoich występów jeszcze mogą nabyć bilet w sektorze 0. Przypomnijmy, że 23 metrowy podest na którym wystąpi artysta ma wysokość zaledwie 1,2 m a jego odległość od publiczności wynosi tylko 1,5 metra. Bilet w sektorze O to koszt 200 zł. Sektory A - 140 zł, Sektory B - 80 zł W porównaniu z innymi koncertami odbywającymi się licznie tego roku w Polsce, ceny biletów na koncert Roda Stewarta nie są wysokie, a show które przygotowuje dla nas artysta zapowiada się fascynująco.

 

Bilety nabyć można:
telefonicznie: 0801 450 450
www.ticketonline.pl,
www.bilety.wp.pl,
www.infomusic.pl

 

 

Dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące koncertu: www.rodstewart.pl, oraz www.fundacjagdanska.pl POLECAMY!!!

 

 

 

 

PATRONAT TMT!

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


Kopiowanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie zabronione.
Copyright © 2004
TMT, all rights reserved.
Created by and update by F.H.U. SAKO